ÇAP ve YANDAL Başvuruları Hakkında

12 Tem 21

2021-22 güz döneminde ÇAP ve YANDAL başvurusunda bulunacak öğrenciler için izlenmesi gereken adımlar aşağıda açıklanmıştır.

ÇAP başvurusunda bulunacak öğrenciler hem kendi bölümleri hem de ÇAP başvurusunda bulundukları bölümün Bölüm Başkanı ve ÇAP Danışmanından (yazılı ya da mail üzerinden) onay aldıktan sonra doldurdukları Kovid-19 Dönemi Çift Anadal Programları Başvuru Formu (https://fas.boun.edu.tr/tr/formlar/ogrenci-formlari) ve transkriptleriyle birlikte gerek öğrencisi oldukları bölüme gerekse ÇAP başvurusunda bulundukları bölüme evraklarını ve onay mesajlarının ekran görüntüsünü ileteceklerdir.

YANDAL başvurusunda bulunacak öğrenciler ise sadece YANDAL başvurusunda bulundukları bölümün Bölüm Başkanı ve YANDAL Danışmanından (yazılı ya da mail üzerinden) onay alıp Kovid-19 Dönemi Yandal Programları Başvuru Formunu (https://fas.boun.edu.tr/tr/formlar/ogrenci-formlari) dolduracak ve transkriptleriyle birlikte YANDAL başvurusunda bulundukları bölüme evraklarını ve onay mesajlarının ekran görüntüsünü ileteceklerdir. Başvurular, bölümler tarafından Dekanlığa iletilecektir, bireysel başvurular kabul edilmeyecektir.